2012: Ice Age (2011) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
2012: Ice Age (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


2012: Ice Age (2011)

8415
 91 min    2011    DVD     

Një shpërthim vullkanik në Islandë dërgon një akullnajë drejt Amerikës së Veriut, duke bërë që gjithçka në rrugën e saj të ngrijë. Një burrë i familjes lufton për t’i shpëtuar sulmit të epokës së ardhshme të akullit.