30 Days Max (2020) a.k.a. 30 jours max – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
30 Days Max (2020) a.k.a. 30 jours max


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

30 Days Max (2020) a.k.a. 30 jours max

3476
 87 min    2020    Full HD     

Rajan, një polic i ngathët, zbulon se i kanë mbetur vetëm 30 ditë jetë. Ai e shfrytëzon këtë kohë për t'u përpjekur të bëhet heroi i stacionit të tij të policisë.