400 Bullets (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
400 Bullets (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

400 Bullets (2021)

8006
 89 min    2021    Full HD     5.3

Një natë e ftohtë dimri në Afganistan, Rana Rae, një ushtar Gurkha është në detyrë për të ruajtur një njësi ushtarake britanike, kur kapiteni Noah Brandt arrin duke kërkuar strehim nga një grup i armatosur Talibanësh. Të dy duhet të luftojnë për jetën e tyre kur një skuadër tradhtare, e udhëhequr nga rreshteri Bartlett, përpiqet t'i vrasë ata për të marrë çipet e udhëzimit të raketave që Noa ka. Por Bartletti dhe njerëzit e tij nënvlerësuan Ranën, stërvitja e egër e së cilit e bëri atë një forcë për t’u marrë parasysh. Rana dhe Noa, të armatosur me vetëm 400 plumba dhe armën vdekjeprurëse të Gurkhas duhet të luftojnë me armiqtë e shumtë në një përballje finale.