438 Days (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
438 Days (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

438 Days (2019)

4268
 124 min    2019    HD     6.8

Dy gazetarë suedez shkuan në Etiopi për të kërkuar mbi disa investime të dyshimta të kompanisë së naftës Lundin, por gjatë udhëtimit ata përfunduan të akuzuar për terrorizëm dhe situata e tyre u kthye e rrezikshme.