A Second Chance (2014) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Second Chance (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

A Second Chance (2014)

3194
 102 min    2014    HD     6.8

Një polic i ndërgjegjshëm që heton një çështje dhune familjare në apartamentin e një të droguari, duhet të marrë vendimin më të ulët të jetës së tij. Deri ku shkon një prind për një shans të dytë?