A Soldier's Revenge (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Soldier’s Revenge (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

A Soldier’s Revenge (2020)

5586
 140 min    2020    HD     6.0

I përndjekur nga tmerret e luftës, një ushtar i Luftës Civile i kthyer në një vrasës gjakftohtë duhet të mbrojë dy fëmijët e tij të shfaqur papritmas dhe të shpëtojë gruan që do nga një armik i vjetër.