A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler

14301
 108 min    2019    HD     7.5

Tri vajza të reja kthehen përsëri tek babai i tyre në një fshat të varfër në Anadollin qendror, njëra pas tjetrës, pasi dështuan në strehimet e tyre në familje më të pasura.