About Endlessness (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
About Endlessness (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

About Endlessness (2019)

2015
 78 min    2019    Full HD     6.9

Me "Rreth Pafundësisë", Roi Anderson i shton veprës së tij kinematografike, një reflektim mbi jetën njerëzore me gjithë shkëlqimin, banalitetin, bukurinë dhe mizorinë e saj.