Aika Jonka Sain (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Aika Jonka Sain (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Aika Jonka Sain (2020)

2360
 104 min    2020    HD     5.9

Filmi me metrazh të gjatë (Një gjysmë e imja) bazohet në ngjarje të vërteta dhe tregon një historitë jashtëzakonshme mbijetese të një gruaje finlandeze. Jana është pronare e një lokali dhe nënë e dy fëmijëve. Pasioni i saj i kohës së lirë është kalërimi. Jana jetonsë bashku me një partner karizmatik, por me temperament të keq, Markon. Jeta e Janës është gati të marrë ndryshim total të drejtimit teksa ajo paralizohet, në një aksident të rëndë.