Ainbo (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ainbo (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Ainbo (2021)

5074
 84 min    2021    HD     4.7

Në frymën e Moanës dhe Frozen, 'Ainbo - Shpirti i Amazonës' është udhëtimi epik i një heroine të re dhe udhërrëfyesve të saj shpirtërorë, "Dilo" një gjitar i lezetshëm dhe me humor dhe "Vaka" një antilopë budallaqe e madhe, e cila fillon një kërkimi për të shpëtuar shtëpinë e tyre në pyllin madhështor të Amazonës.