The Amazing Spider-Man (2012) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Amazing Spider-Man (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


The Amazing Spider-Man (2012)

47195
 136 min    2012    HD     6.9

Peter Parker gjen një çelës që mund të ndihmojë atë të kuptojë se pse prindërit e tij u zhdukën, kur ai ishte i ri. Rruga e tij e vë atë në një kurth përplasje me Dr. Curt Connors, ish-partneri i babait të tij.