Amundsen (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Amundsen (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Amundsen (2019)

7070
 125 min    2019    HD     6.2

U RREGULLUAN TITRAT! Jeta dhe veprat e ekspolruesit norvegjez, Roald Amundsen, njeriut të parë që vizitoi Polin e Jugut.