Anonymous (2011) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Anonymous (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Anonymous (2011)

9067
 130 min    2011    HD     6.9

Me sfond Anglinë Elizabetiane të mbushur me gjarpërinj politikanë, ANONIMI spekulon mbi një çështje që ka intriguar për shekuj me radhë akademikët dhe mendjet e ndritura... kush ishte autori i pjesëve të akredituara Uilliam Shekspirit? ANONIMI parashtron një përgjigje të mundshme, duke u fokusuar në një kohë kur intrigat politike, romancat e ndaluara në Oborrin Mbretëror dhe komplotet e fisnikëve lakmitarë të uritur për pushtet ekspozoheshin në vendin më të pa pritur: skenën e Londrës.