Another Round (2020) a.k.a Druk – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Another Round (2020) a.k.a Druk


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Another Round (2020) a.k.a Druk

6592
 117 min    2020    HD     7.8

U rregulluan titrat! Katër mësues të shkollës së mesme, vendosin të konsumojnë alkool çdo ditë, për të parë se si ndikon në jetën e tyre sociale dhe profesionale. Shumë shpejt, situata do të dalë nga kontrolli...