Antboy (2013) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Antboy (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Antboy (2013)

3836
 77 min    2013    HD     5.2

12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon një identitet të fshehtë si superheroi, Djali Milingonë. Më pas në qytetin e tyre shfaqet një personazh i frikshëm dhe i çmendur, Pleshti, të cilin Djali Milingonë duhet ta mundë.