Apache Junction (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Apache Junction (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Apache Junction (2021)

2656
 94 min    2021    Full HD     4.9

Në një vend në Perëndimin e Egër të quajtur ''Kryqëzimi'' nuk funksionon ligji dhe njihet ndryshe dhe si parajsa e kriminelëve. Një gazetare vjen për të kryer një kronikë në gazetë mbi këtë vend, por ngjarjet atje e lënë të habitur.