Askeladden - I Soria Moria slott (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Askeladden – I Soria Moria slott (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Askeladden – I Soria Moria slott (2019)

9083
 99 min    2019    HD     6.3

Në vazhdimin e The Ash Lad, Espen dhe Kristin fillojnë një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar vëllezërit e Espen, mbretërinë - dhe mbase gjithë botën.