Bad Hair (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bad Hair (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bad Hair (2020)

2344
 102 min    2020    Full HD     

'Bad Hair' tregon historinë e Ana Bludso, një vajzë e thjeshtë që luton të arrijë majat. Por edhe pse ka inteligjencën, nuk ka pamjen e duhur. A do mundet Ana të ndryshoj pamjen por pa harruar indetitetin e saj të vërtetë?