Bandidas (2006) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bandidas (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bandidas (2006)

15028
 93 minuta    2006    HD     5.7

Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.