Bandidos (1967) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bandidos (1967)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bandidos (1967)

2171
 95 min    1967    HD     6.6

Riçard Martin po udhëtonte me tren, i cili u ndalua nga Billi Kejn, një ish nxënës i Martinit. Kejn ia kurseu jetën Martinit, por pasi i qëlloi në duar. Vite më vonë, Martini takoi një ish të dënuar, të cilin e kishin dënuar gabimisht për vjedhjen e trenit. Martini e stërvit ish të dënuarin dhe të dy kërkojnë Billi Kejnin.