Before The Fall (2004) a.k.a. Napola – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Before The Fall (2004) a.k.a. Napola


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Before The Fall (2004) a.k.a. Napola

2864
 117 min    2004    Full HD     7.4

Aftësitë në boks të Fridrih e çojnë atë në një shkollë elitare naziste në një kështjellë në vitin 1942. Ai regjistrohet kundër dëshirës së babait të tij pasi shpreson për një të ardhme më të mirë. Por nuk është ajo që ai priste.