Benedetta (2021) +18 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Benedetta (2021) +18


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Benedetta (2021) +18

10392
 131 min    2021    Full HD     6.6

KUJDES! FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJECARE! PERMBAN TEMATIKA TE FORTA DHE NUDITET! Një murgeshë e shekullit të 17-të në Itali vuan nga vizione shqetësuese fetare dhe erotike. Ajo ndihmohet nga një tjetër motër me të cilën shoqërohet dhe marrëdhënia mes dy grave kthehet në një lidhje dashurie romantike.