Blame (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blame (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Blame (2021)

3201
 86 min    2021    Full HD     

Ndërsa ishin me pushime në fshatin Uiskonsën, pesë miq kërkojnë strehim në një ndërtesë të vetme pasi automjeti i tyre përplaset në një stuhi dëbore të egër. Pa shërbim celular, grupi ndahet për të gjetur ndihmë, por kur ribashkohen, njëri prej tyre gjendet i vdekur.