Blood Red Sky (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Blood Red Sky (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Blood Red Sky (2021)

4584
 121 min    2021    Full HD     6.2

Një grua me një sëmundje misterioze kalon një tmerr kur nxjerr në pah anën e saj të rrezikshme teksa një grup terroristësh rrëmbejnë avionin dhe e marrin nën kontroll gjatë një fluturimi transatlantik natën.