Bonnie & Bonnie (2019) +16 – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bonnie & Bonnie (2019) +16


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Bonnie & Bonnie (2019) +16

6826
 90 min    2019    HD     5.9

Një dyshe kriminale kundër patriarkalizmit. Bonnie and Bonnie paraqet zhvillimin e miqësisë së vërtetë mes dy femrave të forta (një shqiptare dhe një gjermane) dhe të pavarura, të vendosura për të lënë gjurmët e tyre në botë.