Boogie (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Boogie (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Boogie (2021)

2413
 90 min    2021    Full HD     5.2

Një basketbollist i talentuar aziatik që jeton në Nju Jork, ëndërron që një ditë të luajë në NBA. Ndërsa prindërit e tij i bëjnë presion të përqendrohet në fitimin e një burse për një kolegj elitar, Bugi duhet të gjejë rrugën e tij mes të dashurës, shkollës, kundërshtarëve në fushën e lojës dhe pritshmërive për të ardhmen.