Breaking Surface (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Breaking Surface (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Breaking Surface (2020)

5268
 82 min    2020    HD     6.1

Gjatë një zhytjeje dimërore në bregdetin e largët të Norvegjisë veriore, jeta e dy motrave vihet në rrezik. Një shkëmb i rrëzuar bllokon njërën prej tyre në dyshemenë e oqeanit dhe ky çast, nis një betejë kundër kohës, që shumë shpejt mund të shënojë vdekjen.