Catch the Bullet (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Catch the Bullet (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Catch the Bullet (2021)

2210
 88 min    2021    Full HD     

Brit MekMaster, një marshall amerikan i cili rrallë kthen të kërkuarit gjallë, kthehet në shtëpi dhe zbulon se krimineli Xhed Blejk me bandën e tij kanë rrëmbyer djalin e tij 12 vjeçar, Çadin