Chernobyl: Abyss (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chernobyl: Abyss (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Chernobyl: Abyss (2021)

4266
 136 min    2021    Full HD     

Historia e një zjarrfikësi heroik i cili punonte në centralin bërthamor në Çernobil.