Christmas Jars (2019) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Christmas Jars (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Christmas Jars (2019)

8522
 110 min    2019    HD     7.4

Tregohet historia e gazetares Hope Jensen, e cila zbulon sekretin pas 'Kavanozave të Krishtlindjes' të cilët mbushen me para dhe dhurohen në mënyrë anonime për bamirësi. Ky fenomen ka ndryshuar jetët e shumë njerëzve. Një rrëfim human në një atmosferë të ngrohtë Krishtlindjesh.