Cocktail (2012) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cocktail (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Cocktail (2012)

3811
 146 min    2012    Full HD     6.3

Një trekëndësh dashurie mes një djali dhe dy vajzave, të cilat janë shoqe të ngushta, por krejt e kundërta e njëra-tjetrës.