Copshop (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Copshop (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Copshop (2021)

6294
 107 min    2021    Full HD     6.6

Një mashtrues vendos të fshihet nga një vrasës brenda një stacioni policie të një qyteti të vogël. Kur vrasësi i paguar vjen aty, një police që s'di asgjë, e gjen veten nën shënjestër...