Cosmic Sin (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cosmic Sin (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Instagram: Esilla.officiaal

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Cosmic Sin (2021)

10106
 88 min    2021    Full HD     

Në vitin 2524, katër shekuj pasi njerëzit filluan të kolonizonin planetët e jashtëm, ish-gjenerali Xhejms Ford kthehet përsëri në detyrë pasi një flotë e huaj armiqësore sulmon ushtarët në një planet të largët. Rreziku që i kanoset njerëzimit përshkallëzohet shpejt në një luftë ndëryjore, ndërkohë që Fordi dhe një ekip ushtarësh elitarë përpiqen të ndalojnë sulmin e afërt para se të jetë tepër vonë.