Cry Macho (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cry Macho (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Cry Macho (2021)

4380
 104 min    2021    Full HD     6.0

Një punonjës ferme shkon të shpëtojë djalin e pronarit të fermës nga mamaja e tij e alkoolizuar. Gjatë udhëtimit ai i mëson djalit se çfarë do të thotë të jesh burrë.