Curtis (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Curtis (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Curtis (2020)

1764
 80 min    2020    Full HD     5.7

Një ish-yll basketbollit lufton me problemet e tij mendore teksa endet rrugëve të Detroitit me një djalosh të ri, në kërkim të unazës së humbur të kampionatit të shkollës së mesme.