Deranged (2012) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Deranged (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Deranged (2012)

1578
 109 min    2012    HD     6.4

Jae Hyuk përpiqet të gjejë një kurë për gruan dhe fëmijët e tij pasi ata i kap një sëmundje misterioze që i bën njerëzit të mbyten vetë në ujë.