Dog (2022) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dog (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Dog (2022)

1505
        Blu-ray     

Briggs, i cili, së bashku me shoqëruesin e tij Lulu, një qen belg Malinois zbret në brigjet e Paqësorit në kohë për të arritur varrimin e mikut të tyre më të mirë dhe kujdestarit të qenit. Njëri prej tyre ka një javë jetë, tjetri jeton sikur çdo ditë është e fundit.