Don (2006) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Don (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Don (2006)

3041
 178 min    2006    Full HD     7.2

Vijay është marrë nga një oficer policie për të luajtur rolin e personit që i ngjan, Doni, i cili është lideri i një organizate droge. Gjërat shkojnë keq për Vijayit kur oficeri i policisë vdes dhe ai duhet të mbrojë veten.