Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Dreamfactory (2019) a.k.a Traumfabrik

6326
 125 min    2019    HD     6.4

Një dramë romantike e vendosur në Gjermaninë e vitit 1961. Filmi paraqet përpjekjet ambicioze të një studenti të ri për t'u ribashkuar me vajzën franceze që dashuron pas ndërtimit të Murit të Berlinit.