Drejt Fundit (2015) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Drejt Fundit (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Drejt Fundit (2015)

23310
 120 min    2015    HD     7.5

"Drejt Fundit" me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film