Dune (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Dune (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Dune (2021)

7578
 155 min    2021    Full HD     8.4

Paul Atreides, një djalë i talentuar dhe fatlum, duhet të udhëtojë në planetin më të rrezikshëm në univers për të siguruar të ardhmen e familjes dhe njerëzve të tij.