El verano que vivimos (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
El verano que vivimos (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

El verano que vivimos (2020)

2540
 119 min    2020    HD     5.9

Isabel është një studente gazetarie që po bën praktikën në 1 gazetë në qytetin bregdetar të Galicias. Gjatë kësaj kohe, në sektorin e nekrologjisë, ajo has disa letra anonime kushtuar Lusias. Këto letra tregojnë një histori dashurie, miqësie dhe tradhtie në vitin 1958.