End of Watch (2012) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
End of Watch (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


End of Watch (2012)

11570
 109 min    2012    HD     7.6

Puna e përditshme e dy policëve në Los Anxheles, kolegë dhe shokë, të cilët i vihen kundër forcave kriminale më të mëdhenj se ata.