Eternals (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Eternals (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

TAMPONAT E COVID-19 NË KEIT

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Eternals (2021)

20121
 136 min    2021    HD Kamer     6.9

Filmi në cilesi HD shfaqet në muajin Shkurt 2022! Të përjetshmit janë një skuadër jashtëtokësorësh të lashtë që kanë jetuar në Tokë në fshehtësi për mijëra vjet. Kur një tragjedi e papritur i detyron të dalin nga hija, ata duhet të ribashkohen kundër armikut më të lashtë të njerëzimit…