Every Breath You Take (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Every Breath You Take (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Every Breath You Take (2021)

2588
 105 min    2021    Full HD     5.3

U RREGULLUA FILMI! Një psikiatër, pacientja e së cilit kryen vetëvrasje, vuan shkatërrimin e familjes së tij pasi prezanton "vëllain" e viktimës me gruan dhe vajzën e tij.