Evolution (2001) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Evolution (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Evolution (2001)

1318
 101 min    2001    HD     6.1

Një zjarrfikës, dy profesorë kolegji dhe një shkencëtare qeveritare seksi punojnë kundër disa organizmave alienë që kanë evoluar me shpejtësi që nga mbërritja e tyre në Tokë me anë të një meteori.