Extinct (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Extinct (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Extinct (2021)

2999
 84 min    2021    HDRip     5.5

Opa dhe Edi udhëtojnë në kohë nga ishulli i tyre në vitin 1835 në kohën e sotme në Shangai. Pasi kalojnë ditën në qytet ato njihen me lajmin e tmerrshëm që specia e tyre është zhdukur.