Final Frequency (2020) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Final Frequency (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Final Frequency (2020)

2097
 91 min    2020    Full HD     

Një studente doktorature bën lidhjen e disa dridhjeve të pazakonta në Los Anxhelos me shkencëtarë mashtrues, të cilët duan të kthejnë në armë sekretet e Nikola Teslës dhe të shkaktojnë tërmete masive, nëse gjejnë bllokun e tij të humbur të shënimeve.