Finch (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Finch (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

.

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL

Esilla Tea – Caj Dobesimi

 

esilla.officiaal
 


CODEIT.al

CODE IT

Finch (2021)

6991
 116 min    2021    Full HD     7.0

Në një tokë post-apokaliptike, një robot, i ndërtuar për të mbrojtur jetën e qenit të dashur të krijuesit të tij, mëson për jetën, dashurinë, miqësinë dhe çfarë do të thotë të jesh njeri.