Friendzone (2021) – Filma24.GG | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Friendzone (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.AL

KEIT.AL


Friendzone (2021)

3737
 88 min    2021    Full HD     5.9

Një djalosh i ri francez, romantik i pashpresë beson se ka gjetur dashurinë e jetës tek një vajzë e quajtur Rose. Por, e ka të vështirë që ta bëjë atë ta shikojë më shumë se thjesht një shok.